Verzorgende IG | De Koekoek, Veenendaal

QuaRijn biedt zorg en diensten aan ouderen in de regio Kromme Rijnstreek en Utrechtse Heuvelrug. Dit vanuit onze verpleeg- en verzorgingshuizen, in de thuiszorg en door middel van diverse andere welzijnsactiviteiten. Hierbij richten we ons op het verhogen van de levenskwaliteit. Dit vanuit onze waarden:

Zo Dichtbij als mogelijk sluiten we aan bij de wensen en (on)mogelijkheden van onze cliënten, mantelzorgers en hun omgeving. Wij zijn Gedreven om onze cliënten zoveel mogelijk het gevoel te geven dat ze thuis zijn of ondersteunen ze om zolang mogelijk thuis te kunnen blijven wonen. Nieuwsgierig staan we open voor de eigen inbreng van onze cliënten en hun netwerk maar ook voor (technologische) ontwikkelingen in de markt. Met vertrouwen kijken we naar de toekomst en bieden we ondersteuning bij het creëren van een prettige en veilige leefomgeving. 

We zijn met z’n allen onderweg in de manier waarop we QuaRijn inrichten. Dit is een continu proces en hierbij houden we deze waarden voor ogen. Dat vraagt van onze medewerkers een grote betrokkenheid, ondernemerschap, verantwoordelijkheidsgevoel en een dosis humor. Daar krijg je zelfstandigheid, ruimte om jezelf te ontwikkelen en veel werkplezier voor terug.

Waar kom je te werken?
Op 250 meter van het centrum van Veenendaal (tussen De Scheepjeshof en De Nieuwe Molen) is De Koekoek gebouwd. QuaRijn biedt hier woonzorg aan mensen met dementie en dag begeleiding aan thuiswonende mensen met dementie. In de Koekoek zijn 39 plaatsen kleinschalig wonen, verdeeld over 6 wooneenheden. De Koekoek is daarnaast een leerwerkomgeving waar leerlingen en stagiaires werkervaring op doen onder begeleiding van ervaren collega’s.

Wat ga je doen?
Als Medewerker Zorg en Welzijn niveau 3 (Verzorgende IG) ondersteun je met plezier en passie onze cliënten in hun dagelijks leven. Naast de zorg en begeleiding voor de bewoners begeleid je als verzorgende niveau 3 onze leerlingen en stagiaires. Je draagt zorg voor de beroepspraktijkvorming van de leerlingen en begeleidt de leerlingen door daadwerkelijk mee te lopen in de praktijk, in de vorm van ‘bed-side teaching’. Een aantal van je verantwoordelijke taken:

 • Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering en de coördinatie van de zorg- en dienstverlening conform de wensen van onze cliënten;
 • Je draagt bij aan het welzijn van onze cliënten, bijvoorbeeld door het begeleiden van activiteiten of samen eten koken;
 • Je ben in staat methodisch te werken en dit vast te leggen in een Zorgleefplan;
 • Je draagt informatie over aan interne en externe behandelaars;
 • Je coacht en begeleidt leerlingen en bent verantwoordelijk voor de (tijdige) evaluatie van de ontwikkeling van individuele leerlingen, vastlegging in het leerling dossier en bijbehorende administratieve taken;
 • Om een zo gunstig mogelijk leerklimaat te realiseren schep en bewaak je de condities rondom het leerproces.

Functie-eisen
Om onze leerlingen optimaal te begeleiden en cliënten de verpleging te bieden die zij verdienen, verwachten wij van jou dat:

 • Dat voor jou de authenticiteit van de bewoner centraal staat;
 • Je een empathische en flexibele teamspeler bent;
 • Je klantgericht bent, initiatief toont en je verantwoordelijkheid neemt;
 • Je hoge eisen stelt aan de kwaliteit van je werk en zorgvuldig bent;
 • Je beschikt over het diploma Verzorgende IG;
 • Je ervaring in kleinschalig wonen voor pg-cliënten hebt, dit is een pré, evenals de bereidheid om je hierin te verdiepen;
 • Je beschikt over een respectvolle, professionele en lerende werkhouding;
 • Je aantoonbare kennis hebt van werkbegeleiding, didactiek en beoordeling;
 • Je gedreven en nieuwsgierig bent en dichtbij de cliënt staat;
 • Je goed kunt communiceren, mondeling en schriftelijk.

Dienstverband & arbeidsvoorwaarden
Het gaat om een dienstverband voor onbepaalde tijd. De arbeidsduur, evenals de werkdagen en werktijden worden in overleg volgens een werktijdenregeling met wisselende diensten vastgesteld. 
De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Verpleeg-, Verzorgingshuizen en Thuiszorg. De functie is ingeschaald in functiegroep 35. Het salaris is maximaal € 2.668,93 bruto per maand bij een fulltime dienstverband van 36 uur, exclusief toeslagen.

QuaRijn biedt een Meerkeuzesysteem aan arbeidsvoorwaarden zodat je bepaalde onderdelen kunt aanpassen op jouw persoonlijke wensen onder andere: Vergoedingen voor lidmaatschap beroepsorganisaties vakbondscontributie, en registratie Wet BIG.

Ook bieden we je de mogelijkheid om je verder te ontwikkelen in je loopbaan. Wil je bijvoorbeeld een opleiding tot Verpleegkundige gaan doen? Bij ons kan het!

Interesse?
Reageer via de roze sollicitatie button. Sollicitaties via e-mail worden niet in behandeling genomen.
Voor informatie kun je contact opnemen met
Teammanager Fenja Huizinga van De Koekoek via 06 82 60 53 79

Herplaatsingskandidaten hebben voorrang op interne kandidaten. Interne kandidaten hebben, bij gebleken geschiktheid, voorrang op externe kandidaten.

Eventuele aanstelling bij QuaRijn vindt plaats onder de voorwaarde dat de kandidaat dient te beschikken over recente, positieve verklaring omtrent het gedrag, afgegeven door Dienst Justis, Ministerie van Veiligheid en Justitie. Meer informatie hierover volgt via het arbeidsvoorwaardengesprek.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Geen passende vacature gevonden?

Schrijf je in voor onze job alert en ontvang als eerste onze nieuwe vacatures

Over Quarijn

QuaRijn biedt senioren een breed pakket van wonen, welzijn en zorg in de gemeenten Bunnik, Renswoude, Rhenen, Utrechtse Heuvelrug, Veenendaal en Wijk bij Duurstede. Hierdoor zijn we altijd bij u in de buurt.

Meer over Quarijn
Contactgegevens

Stichting QuaRijn
Gansfortstraat 4
3961 CR Wijk bij Duurstede

06-13533069
talentplein@quarijn.nl